Kompetencje i jakość sprawdzona przez liderów rynku

Listy referencyjne od naszych Klientów to potwierdzenie docenienia najwyższego poziomu realizowanych przez nas usług.
 

 

Dzięki programowi FLOWer zautomatyzowaniu uległ proces obiegu faktur oraz generowania i akceptacji dokumentów kasowych, których dane później są przesyłane do systemu SunSystems. Z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić, że zespół wdrożeniowy spółki wykazał się dużym zaangażowaniem podczas realizacji projektu, rozległą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem w kwestiach związanych z optymalizacją procesów.
Katarzyna Zaniewska
Główny Księgowy Regionalnego Biura Księgowości
System sprawdza się doskonale, a jego wdrożenie przebiegło sprawnie i bezawaryjnie. Należy zwrócić również uwagę na fakt, że w trakcie realizacji projektu konsultanci ellieq wykazali się nie tylko kompetencją i doświadczeniem, ale także elastycznością dostosowania wszystkich prac do sposobu i specyfikacji działań przedsiębiorstwa, dzięki czemu nie zakłócały one jego codziennej pracy.
Joanna Jarek
Kierownik Działu IT
Firma zrealizowała projekt obiegu i archiwizacji dokumentów zakupu, zintegrowany z systemem SAP. Z pełną odpowiedzialności możemy potwierdzić, że zespół wdrożeniowy spółki wykazał się dużym zaangażowaniem podczas realizacji projektu, rozległą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem w kwestiach związanych z optymalizacją procesów.
Piotr Rodzeń
Prokurent
Ocena kompetencji firmy wypadła najlepiej, stąd zdecydowaliśmy się na współpracę. Myślę, że potwierdzeniem będzie nie tylko zakończone sukcesem wdrożenie ale zainteresowanie tym rozwiązaniem ze strony zagranicznych spółek nkt cables.
Krystyna Szoentag
Menedżer Działu Informatyki
Podczas realizacji projektu konsultanci firmy wykazali się elastycznością w przygotowaniu i dokumentowaniu projektu, realizując wdrożenie przestrzegając obowiązującej w korporacji Heineken metodologii prowadzenia i dokumentowania projektu. Biorąc pod uwagę zaangażowanie oraz kompetencje pracowników firmy, uważamy, że usługi oferowane przez firmę sprostają oczekiwaniom wymagających klientów.
Krzysztof Bula
Dyrektor ds. Księgowości Grupy
W trakcie realizacji projektu konsultanci wykazali się nie tylko kompetencją i doświadczeniem, ale także elastycznością i umiejętnością dostosowania wszystkich prac do sposobu i specyfikacji działań przedsiębiorstwa, dzięki czemu nie zakłócały one jego codziennej pracy. Stwierdzam, że wszystkie usługi firmy zostały wykonane z należytą starannością, a jej pracownicy są w stanie sprostać nawet nietypowym oczekiwaniom klientów.
Hubert Kacprzak
IT Manager. Kierownik Działu Informatyki
Możemy dziś potwierdzić, że zawarty kontrakt serwisowy spełnia nasze oczekiwania zarówno od strony merytorycznej jak i praktycznej. Firma potwierdziła po raz kolejny bardzo dobrą opinię, pozwalając polecić ją jako sprawdzonego partnera, potrafiącego sprawnie i profesjonalnie rozwiązywać problemy dotyczące funkcjonowania serwisowanych systemów komputerowych.
Maria Megger
Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych
Biorąc pod uwagę solidność, terminowość, zaangażowanie oraz kompetencje pracowników, możemy otwarcie polecić korzystanie z usług spółki. (...)Ze spółką związani jesteśmy też w innych obszarach informatyki takich jak Systemy Analiz Biznesowych, czy Systemy Elektronicznego Obiegu Dokumentów. We wszystkich tych obszarach współpraca przebiega bardzo dobrze i stale się rozwija.
Zbigniew Śliwa
Kierownik działu informatyki
Spółka w trakcie realizacji projektu wykazała się elastycznością w organizacji pracy w taki sposób, aby nie dezorganizowały one pracy służb księgowych. Stwierdzam, że spółce można powierzyć zadania znacznie odbiegające od modelowania prostych procesów obiegu spraw, a dostarczone oprogramowanie cechuje się wręcz nadmiarową elastycznością.(...)
Artur Górnik
Dyrektor Finansowy - Prokurent

elliteq sp. z o.o.

 ul. Chorzowska 109A, 40-101 Katowice
 32 718 65 70
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.