X

Skontaktuj się z nami

 

 Wyjątkowa oferta na oprogramowanie elliteq ECM!


Wiele lat działalności pokazało nam, jak oprogramowanie które tworzymy, pomaga naszym Klientom osiągać wymierne korzyści. W tym czasie bardzo dobrze poznaliśmy potrzeby, związane z opanowaniem ogromnej liczby dokumentów i korespondencji.

Aby jeszcze bardziej ułatwić przyszłym Klientom podjęcie współpracy, oferujemy wyjątkowy sposób finansowania zakupu rozwiązania elliteq ECM.

Nasz pomysł na zapewnienie Ci poczucia korzystnego interesu, można zamknąć w dwóch zdaniach:

Licencja elliteq ECM w Twojej cenie!
Nie musisz płacić za oprogramowanie, które nie przyniosło oczekiwanych korzyści Twojej firmie!

Polega on na rozliczaniu się tylko za zlecone prace wdrożeniowe. Twoja firma będzie korzystać produkcyjnie z systemu przez 6 miesięcy, zanim wrócimy do rozmów o wcześniej wycenionych licencjach. Dopiero wówczas zdecydujesz ile są one dla Ciebie warte w świetle uzyskanych korzyści i przyszłych planów szerszego wykorzystania systemu. Jeżeli po pół roku uznasz, że system nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu nam go "zwrócisz". Wyeksportujemy wtedy zgromadzone dane i dokumenty do uzgodnionego formatu, po czym usuniemy nasze rozwiązanie. Jesteśmy jednak pewni, bazując na doświadczeniach naszych Klientów, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Chcesz dowiedzieć się ile oszczędzisz korzystając z promocji? Pozostaw nam dane kontaktowe, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą niezwłocznie. Nie zmarnuj szansy, na dodatkową korzyść!

 

elliteq sp. z o.o.

 ul. Chorzowska 109A, 40-101 Katowice
 32 718 65 70
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.